21.3.2023

Hadovy stránky

Zde občasnou formou uveřejňuji svá moudra a inteligentní výplody
Pár informací o mé osobě, pokud by to někoho zajímalo
Kupa zajímavých odkazů na stránky na kterých občas trávím čas
Veselé fotografie z akcí, které stály za to
Něco ke stažení
29.4.2004 16:52
Nový blog?
Rád bych osvětlil pohnutky, které mne vedly k tomu, že jsem zplodil tyto stránky. Asi si říkáte: zase jeden zbytečný blog. Ale není to tak úplně pravda.
Celá myšlenka na vytvoření těhlech stránek se vyklubala v mé hlavě zejména proto, že mé předcházející stránky neodpovídaly svojí kvalitou kvalitě mé osobnosti. Teď asi mnozí zatlačují slzu v oku při vzpomínce na jejich obsah, ale ten již je nenávratně pryč. Proto jsem se rozhodl bouchnout trochu do klávesnice a napsat něco, za co bych se nemusel stydět. Doufám, že tomu tak je.

A nyní k vlastnímu obsahu. Jelikož jsem příliš netušil, čím bych tyto stránky naplnil, tak jsem podlehl masovému trendu, kdy na své stránky lidé umisťují rozličné výplody svých polochorých myslí. Totéž hodlám činit i já, ale vzhledem k tomu, že nemám vždy času nazbyt, tak předpokládám, že se tu jednotlivé příspěvky budou objevovat spíše s malou frekvencí.

To by pro začátek jako úvodní slovo mohlo stačit a až mne napadne o čem bych mohl napsat, tak se to tu určitě objeví.....
Vaše reakce (2)
Trvalý odkaz
Autor: Had
Kategorie: Informace
Místo kde se setkávají přátelé
Diskusní server s nejmenším procentem idiotů
Trocha kvalitní magické literatury
Recepty nejen pro gurmety a gurmány
Tyhle stránky jsem vytvořil já a možná jsou
Valid HTML 4.01!